Gratulacje użytkowniku!
Skoro tu zawitałeś to znaczy, że masz dobre serduszko i postawiłbyś nam chociaż małą kawusię. Chcesz zmotywować nas do dalszej pracy? No to śmiało klikaj! Będzie nam naprawdę miło! Dzięki takim ludziom nasza pasja jeszcze nie zgasła.

Strona Nana Subs jest utrzymywana z kieszeni właściciela, również nie znajdziecie tutaj żadnych reklam, nie chcieliśmy niczego wam wrzucać pod kursory podczas korzystania z naszej strony. Jedyne reklamy jakich doświadczycie nie są związane z naszą stroną tylko z playerami stron trzecich.

Wsparcie nas jest rzeczą dobrowolną, nie wymagamy płatności, aby odblokowywać jakieś treści na stronie, wszystko jest dostępne dla każdego, lecz jeśli zdecydujecie się nas wesprzeć odpowiednio wam za to podziękujemy!

Teraz najważniejsze, co dostaniecie w zamian?

Oraz jeszcze więcej wraz z rozwojem strony i naszego discorda!

Zachęcamy was do kupienia nam kawusi, dzięki niej staniemy jak wryci gotowi do działania! W mgnieniu oka odzyskamy chęci aby dalej rozwijać stronę, a co za tym idzie, tłumaczyć co raz to więcej w jak najlepszej jakości! No nic jak tylko przytaknąć i coś wpłacić (podarować kaskę na kawkę).
Dziękujemy!

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Hmm wiedziałeś że kawa jest drugim, po ropie naftowej, towarem handlowym świata.Wartość handlu kawą szacuje się na 100 mld dolarów.

Kraj Kwitnącej Wiśni to jeden z największych importerów kawy. W samym Tokio mamy do wyboru 10 000 kawiarni. Do tego dochodzą liczne stojące na ulicach i w biurach automaty.

Używamy ciasteczek

Nasza strona wykorzystuję ciasteczka w celu gromadzenia statystyk oraz w celu zapewnienia bardziej rozbudowanych funkcji na naszej stronie.

polityka prywatności